Otázky

Dostal jsem doporučení na vyšetření, co teď?

Kontaktujte asistentku naší ambulance na tel. čísle +420 604 709 466 nebo e-mailem info@romanakova.cz. Objednáte si termín, na který se v dohodnuté době dostavíte. Asistentka vás bude 48 hodin před domluveným termínem kontaktovat telefonicky nebo pomocí sms, kde vám termín připomene a vzájemně se ujistíme, že s ním počítáte vy i my.

K vyšetření si nezapomeňte přinést…

Doporučení lékaře, eventuálně dřívější zprávy z vyšetření psychologických, psychiatrických nebo neurologických. Přineste si s sebou také seznam léků, které užíváte. Nezapomeňte prosím brýle na čtení. Vyšetření může trvat až tři hodiny, je dobré mít připravenou lehkou svačinku, na kterou bude vyhrazen čas. K vyšetření přijďte maximálně dvě až tři minutky předem. Po skončení tohoto úkonu je potřebný čas ke zpracování zprávy z vyšetření, ta je následně zaslána doporučenou poštou lékaři, který vyšetření požadoval. Pacient je informován paní doktorkou nebo asistentkou o dokončení odeslání zprávy lékaři, ke kterému se následně objednáte. V případě zájmu vám paní doktorka ráda závěr z vyšetření vysvětlí v termínech dle domluvy.

Mám doporučení na psychoterapii, co teď?

Kontaktujte asistentku naší ambulance na tel. čísle +420 604 709 466 nebo e-mailem info@romanakova.cz. Naše asistentka vám poskytne informaci o případných volných kapacitách. V případě, že kapacita ambulance je naplněna, obraťte se na kolegy z oboru. Je také možné získat seznam poskytovatelů odborné péče u vaší zdravotní pojišťovny.

K prvnímu sezení si nezapomeňte přinést…

Pokud disponujete doporučením od lékaře, nezapomeňte si ho vzít s sebou. První sezení obvykle trvá padesát až devadesát minut. Na další spolupráci se domluvíte přímo s paní doktorkou.

Hledám psychologa pro svoje dítě, co teď?

V naší ambulanci se zaměřujeme na péči o dospělé. Dětské klienty (do 18 let věku) ošetřují především naši kolegové (např. Poliklinika Bílý Dům na Žerotínově náměstí a další).